ביטוח לקוסמטיקאיות,

     ביטוח לבונת ציפורניים,

               ביטוח מכוני יופי וטיפוח.


ביטוח לקוסמטיקאיות,

    ביטוח לבניית ציפורניים,

          ביטוח מכוני יופי וטיפוח.
​​​​​​​ ליצירת קשר לביטוח לקוסמטיקאיות מלאו פרטים :
כיסוי לאיפור קבוע
ביטוח מלאי חומרי האיפור
ביטוח מבנה ורכוש
כיסוי להסרת שיער באינפרא או IPL

ביטוח אחריות מקצועית למקצועות האסתטיקה


מענה במקרה של שריפה, פריצה, נזק לעובדים או ללקוחות ונזקים נוספים.
פיצוי למשך 120 ימים עבור אובדן הכנסה על בסיס פיצוי יומי.
כיסוי עבור אובדן או גניבת כספים בגובה של 5% מסכום ביטוח התכולה או 15,000 ₪, הנמוך מביניהם.
ביטוח מלאי חומרים המשמשים לעסק, עד 10,000 ₪.
כיסוי מורחב לשבר שמשות עד 10% מסכום ביטוח התכולה.
ביטוח חבות מוצר ואחריות מקצועית (תחת ביטוח צד שלישי) - כיסוי במקרה של נזקים שנגרמו ללקוחות ומטופלים כתוצאה מהטיפול עצמו או משימוש במוצרים שסופקו על ידך.
 כיסוי לאיפור קבוע, מזוטרפיה והסרת שיער באינפרא או IPL.
כיסוי תאונות אישיות למקרה מוות/נכות לבעל המכון/מספרה.
  

כבעלת מכון יופי, יש לך אינסוף עניינים לדאוג להם בשוטף. אנו נסיר ממך לפחות חלק מהדאגות, בלי שעווה וללא כאבים! תכנית הביטוח המיוחדת שאנו מציעים לך, מבוססת על פוליסת העסקים, בתוספת הרחבות מיוחדות הרלוונטיות לעסק שלך.


מהו ביטוח קוסמטיקאיות 


תחום הקוסמטיקה עוסק במתן מגוון רחב של טיפולים אסתטיים, שביצועם כרוך בסיכונים פיזיים שונים. חלק מהטיפולים הללו מבוסס על שיטות ישנות, כגון הסרת שיער באמצעות שעווה חמה, ואילו חלקם האחר מבוסס על שימוש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים, או שימוש חומרים כימיים רגישים ביותר, כאשר המשותף לכולם הוא החשש לגרימת נזקים פיזיים ללקוחות, כגון צלקות, כוויות, כתמים, וכדומה.


ככל שהמודעות הצרכנית בימנו הולכת וגדלה יותר ויותר, כך גם הולך וגדל מספר תביעות הרשלנות המקצועית שמוגשות על ידי לקוחות כנגד קוסמטיקאיות. לפיכך, מומלץ לכל קוסמטיקאית להגן על עצמה מפני תביעות פוטנציאליות של לקוחותיה, ובכך להעניק לה תחושת ביטחון ושקט נפשי במהלך עבודתה.


במסגרת פוליסת ביטוח האחריות המקצועית לקוסמטיקאיות ניתן לרכוש כיסויים מפני נזקים אשר מתרחשים כתוצאה מרשלנות מקצועית בעת ביצוע טיפולי קוסמטיקה שונים, וכן בעת הורדת שיער בעזרת מחט חשמלית (אפילציה); הורדת שיער בעזרת מכשור אינפרא/IPL; איפור קבוע; פילינג; שיזוף מלאכותי, ועוד.

בנוסף לפוליסת ביטוח האחריות המקצועית לקוסמטיקאיות, ניתן לרכוש גם פוליסות ביטוח נוספות, כגון:


  • ביטוח מבנה ורכוש מכון קוסמטיקה– ביטוח שמעניק כיסוי מקיף עבור מבנה מכון הקוסמטיקה וכן עבור תכולתו, כולל המכשור והציוד הקוסמטי, וזאת מפני נזקי שריפה, פריצה, רעידת אדמה, ועוד. הביטוח ניתן עבור כל מכון קוסמטיקה, וזאת בין אם מדובר במכון קוסמטיקה מחוץ לבית הפרטי ובין אם מדובר במכון קוסמטיקה שנמצא בתוך כתלי הבית. 
  • ביטוח חבות מעבידים לקוסמטיקאית– ביטוח לקוסמטיקאית שמעסיקה עוד עובדים שכירים מלבדה לצורך תפעול המכון הקוסמטי, ואשר מכסה נזקים שנגרמו לעובד במהלך עבודתו.
  • ביטוח צד ג' לקוסמטיקאית– ביטוח שמכסה מקרים שבהם נגרם נזק רכוש או נזק גוף ללקוחות המכון הקוסמטי במהלך שהותם במכון, ושלא עקב הטיפולים הקוסמטיים שהמכון מעניק. לדוגמה, נזק שנגרם ללקוחה אשר החליקה ומעדה בעת שהותה במכון, וכתוצאה מכך שברה את רגלה, וכדומה.

שאלות ותשובות:

  מהו ביטוח אחריות מקצועית למקצועות האסתטיקה ומדוע צריך את זה

בנוגע לביטוח אחריות מקצועית בתחום האסתטיקה, חשוב מאוד להפריד בין שתי כותרות עיקריות: ביטוח לקוסמטיקאיות ואחריות מקצועית לרפואה אסתטית. אז מה בעצם ההבדל? רפואה אסתטית כוללת בתוכה רופאים מכל קשת הרפואה, המוסכמים לבצע הליך פולשני בקרב המטופלים שלהם. הליך פולשני אינו חייב להיות ניתוח בהרדמה מלאה, גם זריקות המכילות חומצה היאלורונית או בוטוקס בשמה העממי נחשבות לפעולה פולשנית המותרת רק לרופאים.

  מי חשוף לתביעות רשלנות במקצועות האסתטיקה והרפואה האסתטית

קוסמטיקאיות, מספרות ומכוני יופי, המבצעים טיפולי פנים פרא רפואיים כולל טיפול בבעיות עור, מיקרונידלינג, עיצוב ושיקום הגבות, שעוות, איפור קבוע, טיפולי אפילציה ב  IPL או בלייזר

רופאי שיניים ורופאי עור שמומחים בהזרקת בוטוקס, חומצה היאלורונית.

פלסטיקאים ופלסטיקאיות.

מרפאות ומומחים בתחום הסרות שיער, מרפאות ורופאים העוסקים באסתטיקה המבטיחים את שימור היופי ועוד.

  איפה כדאי לך לבטח את עצמך

אנשים מגיעים לקוסמטיקאית בכדי לעבוד טיפולים מקיפים כגון פילינג או מסיכות פנים, כאשר המטרה היא להיראות טוב ולהרגיש טוב. אך כדי שגם הקוסמטיקאית תרגיש טוב וחופשיה מדאגות כבעלת עסק עצמאית, עליה להבין את החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית.קצת עלינו...


קשרים סוכנות לביטוח הינה סוכנות עצמאית המעסיקה עשרות עובדים עם נסיון רב בתחום הביטוח.

אנו שמים דגש על מענה דיגיטלי מהיר, תוך שימוש בטכנולוגיות נגישות.
ניתן לפנות אלינו בווצאפ, באימייל ובטלפון.

אצלנו כל לקוח מקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

   

כתבות שאולי יעניינו אותך

ביטוח לעסקים


מניעת שריפות בעסק


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק