הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל


בתאריך ה-03.09.2017 נכנסה לתוקף הרפורמה בביטוח הנסיעות לחו"ל, שבאה לעשות סדר בעולם של ביטוחי הנסיעות לחו"ל. הרפורמה מגדירה פוליסה בסיסית אחידה בכל החברות, כאשר בנוסף לחבילה הבסיסית ניתן להוסיף הרחבות להגדלת הכיסוי הביטוחי למקרים שונים שיכולים לקרות לכך בעת הנסיעה לחו"ל.

מה כלול בחבילה הבסיסית?הכיסוי בחבילה הבסיסית החדשה הוא זהה בכל חברות הביטוח והוא כולל את הכיסויים הבאים: כיסוי להוצאות רפואיות (כולל בעת אשפוז), פינוי לבית חולים, הטסה לישראל, תרופות וטיפול חירום בשיניים, הטסת מלווה למקום אשפוזו של מבוטח בחו"ל, הארכת שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח בעקבות מקרה ביטוח, הטסה של גופה וכיסוי הכולל היריון עד שבוע 12 שאובחן לראשונה בחו"ל.
חשוב לציין שהכיסויים אכן דומים בחבילה הבסיסית בין החברות השונות אבל לא גובהה הכיסוי, לדוגמא מבדיקה שערכנו עולה שגובה הכיסוי הגובה ביותר להוצאות רפואיות בחו"ל נמצא בפוליסה של פספורט קארד והוא עומד על 5,000,000$ לעומת חצי ואף פחות אצל חלק מהחברות.
בנוסף אופן תשלום התביעה גם שונה מחברה לחברה, בעוד בחלק מהחברות אתם תצטרכו להוציא כסף מהכיס בעת מקרה רפואי בחו"ל ואז לבקש החזר מחברת הביטוח, בביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד אתם מקבלים כרטיס אשראי מחברת הביטוח שאיתם אתם משלמים עבור הטיפול הרפואי, דבר שהוא הרבה יותר נוח ופשוט במקרה ואתם נזקקים לטיפול רפואי.


מה היה המצב לפני הרפורמה?


לפני הרפורמה כל חברה בחרה לכסות דברים שונים בפוליסה שלה ולכן היה קשה להשוואת בין החברות השונות וגם לדעת שבפוליסה שרכשת יש את כל הרכיבים אשר אתה זקוק או לא זקוק להם. בנוסף בפוליסה היו רכיבים שלא היה ניתן להוריד אותם מהפוליסה כאשר לא כל אחד היה זקוק להם וכיום ניתן לרכוש את הרכיבים האלה בנפרד ובעצם להתאים בצורה יותר נכונה את הפוליסה לצורך של המבוטח.


| בלוגים |כתבות |ביטוח נסיעות לחו"ל

מאמרים\כתבות 

​​​​​​​ביטוח נסיעות לחו"ל - חובה לקראת הטיול הבא שלכם לחו"ל, אבל איזה ביטוח? כמה זה עולה? איך עושים? מה זה מכסה? פרטים במדריך...

דרום אמריקה

חושבים שאתם מוצ'ילרים אמיתיים? הנה כמה משפטים שרק, אבל רק מוצ'ילר אמיתי ישתמש בהם יום-יום

הטיול שלי

"החיים הם הרפתקה נועזת או לא כלום."
מוזמנים להצטרף, לשאול שאלות, להגיב ולתת לי המלצה ליד הבא.

השוואת ביטוח 

בימינו כאשר כל המידע שקוף ופתוח, אין תירוץ טוב לא להשוות מחירים.
פספורט קארד |מגדל | כלל | הראל

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק