חברת הביטוח שלחה מטוס ליפן כדי לחלץ את הישראלים מ"ספינת הקורונה"

חברות הביטוח "פספורטכארד", "מגדל" ו"כלל ביטוח" הודיעו שיוציאו מטוס מיוחד לחילוץ הישראלים ששוהים בבידוד בספינת הקורונה. לדבריהם, המטוס ייצא לאחר אישור הגורמים הממונים בישראל, ויחלץ את כלל הישראלים שלא אובחנו כנשאי נגיף הקורונה. מנכ"ל החברה: "בשאיפה שהנוסעים יבלו כבר את השבת הקרובה בישראל"

החדשות 12


חברות ביטוחי הנסיעות לחו"ל "פספורטקארד", "מגדל" ו"כלל ביטוח" הודיעו היום (ראשון) שתוציא מטוס ליפן בשביל לחלץ את הישראלים שתקועים ב"ספינת הקורונה". המטוס נמצא כרגע בטורקיה, וייצא לדרכו לאחר אישור כלל הגורמים הממונים בממשלת ישראל. על המטוס יעלו כלל הישראלים שלא אובחנו כנשאי נגיף הקורונה ובהתאם להנחיית משרד החוץ ומשרד הבריאות. מנכ"ל "פספורטקארד": "בשאיפה שהנוסעים יבלו כבר את השבת הקרובה בישראל".

"המטוס נמצא בטורקיה, ערוך מבצעית וממתין למשימה", נמסר מחברת הביטוח שחכרה את המטוס בשיתוף עם חברת "מגדל" וחברת "כלל ביטוח". לדבריהם, הוא ייצא לדרך לאחר אישור הגורמים הרלוונטיים בממשלת ישראל. בהודעתה, הוסיפה החברה שלפי ההערכות המטוס צפוי לצאת ליפן כבר ביום שלישי הקרוב. חברת הביטוח הראל תממן את הטסת 3 הישראלים שאין להם כיסוי ביטוחי ונמצאים על האונייה ביפן - כאקט הומני.

"החל מקבלת ההודעה, אנחנו פועלים בכל הכלים העומדים ברשותנו על מנת לסייע ככל האפשר ולהשיב ארצה את הישראלים", אמר מנכ"ל חברת "פספורטקארד" יואל אמיר. "החברה פעלה בימים החולפים בשיתוף משרד החוץ ומשרד הבריאות על מנת להשיב ארצה את נוסעי הספינה. נוציא את המטוס לדרכו במהירות האפשרית, בהתאם להנחיות הגורמים הממונים ובשאיפה שהנוסעים יבלו כבר את השבת הקרובה בישראל". מכלל ביטוח ופיננסים נמסר: "אנו עושים הכל להשיב את מבוטחינו, ברגע שינתן אישור הרשויות, אנו ערוכים להשבתם".


​​​​​​​צילום: AP


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק