מאמרים


​​​​​​​ריכזנו עבורכם מספר מאמרים ומידע מקצועי לשימושכם
ביטוח נסיעות לחו"ל - דרום אמריקה
ביטוח נסיעות לחו"ל - דרום אמריקה
בשנים האחרונות יותר ויותר חיילים שסיימו את שירותם הצבאית יוצאים לטיול הגדול או סתם אנשים שאוהבים לטייל לטיולים ארוכים בחו"ל מזמינים כרטיס טיסה ונוסעים לדרום אמריקה האגדית
איחוד קופות פנסיה
איחוד קופות פנסיה
ברגע שקופת הגמל וקרן הפנסיה הפכו ללא פעילות, דמי הניהול עליהם קופצים לדמי הניהול המקסימליים (כן כן..זה אוטומטי!). על פי הערכות של גורמים בתחום איחוד הקרנות יחסוך סדר גודל של 100 מיליון עד 150 מיליון שקל בדמי הניהול, הרבה מאוד כסף, ומדובר על חיסכון שנתי ממוצע של עשרות שקלים עד 150 שקלים לחוסך יחיד, ולאורך תקופת החיסכון מדובר באלפים רבים עד עשרות אלפים.
בתקשורת
בתקשורת
כתבות | מאמרים - על קשרים סוכנות לביטוח
רפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל
רפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל
03.09.2017 נכנסה לתוקף הרפורמה בביטוח הנסיעות לחו"ל, שבאה לעשות סדר בעולם ביטוחי הנסיעות לחו"ל. הרפורמה מגדירה פוליסה בסיסית אחידה בכל החברות!! כאשר על החבילה הבסיסית ניתן להוסיף הרחבות להגדלת הכיסוי הביטוחי למקרים שונים שיכולים לקרות לכך בעת הנסיעה לחו"ל.
ביטוח נסיעות ל24 שעות
ביטוח נסיעות ל24 שעות
במקום לרכוש בכול נסיעה פוליסה בודדת, חברות הביטוח מציעות לכם פוליסה שנתית. פוליסה זו היא לשנה אחת, והיא מעניקה לנוסע כיסוי למספר בלתי מוגבל של נסיעות שמתקיימות במהלך אותה שנה. הפוליסה השנתית באה להחליף את הביטוח שמבטח כל נסיעה בנפרד.
המלחמה בכפל ביטוח
המלחמה בכפל ביטוח
במרבית המקרים בהם יש לאנשים כפל ביטוחים הם אפילו לא מודעים לביטוח השני. "לפעמים העבודה של בת הזוג מציעה ביטוח שמכסה את שני בני הזוג, או שחברת ביטוח מציעה כיסוי שמכוסה באמצעות הביטוח המורחב של קופת החולים- ואף אחד לא טורח להרים טלפון ולתת למבוטח לדעת שהוא משלם סתם".
 
מידע לנוסע ביטוח לטסים אחרי צבא
מידע לנוסע ביטוח לטסים אחרי צבא
התרמילאי הישראלי הממוצע מטייל בשני יעדים עיקריים בדרום אמריקה ובהודו. סוף סוף השתחררתם מהצבא, אתם מוכנים לצאת לטיול שחלמתם עליו,
אבל עדיין לא החלטתם לאן לטוס אחרי הצבא? מה שלא תבחרו, טיול ארוך להודו או לדרום אמריקה.. או אולי רק טיול לתאילנד? אכן יש סיבה טובה להתלבטות... אבל יש משהו שאתם ממש לא צריכים להתלבט לגביו והוא רכישת ביטוח נסיעות שמתאים ליעד הנסיעה שלכם.
ביטוח עסקים
ביטוח עסקים
כל משרד, בית עסק או מפעל, קטן כגדול, חשוף לסיכונים, כגון: פריצות, גניבות, נזקים בזדון, שריפה ופגעי טבע. סיכונים אלה ואחרים, עשויים להסב לעסק נזקים, בין אם ישירים ובין אם עקיפים, עד להשבתה מלאה של פעילותו השוטפת.
מניעת שריפות בעסק
מניעת שריפות בעסק

בעסקים רבים נעשה שימוש בנוזלים דליקים ובעירים כמו חומרי ניקוי,
חומרים ממיסים, דבקים וכו'. חומרים דליקים פולטים אדים אשר נעים במשב האוויר הטבעי

ספינת הקורונה
ספינת הקורונה
חברת הביטוח שלחה מטוס במיוחד ליפן כדי לחלץ את הישראלים מ"ספינת הקורונה"
פספורט קארד מתי כדאי לרכוש ביטוח
פספורט קארד מתי כדאי לרכוש ביטוח
עונת הנסיעות לחו"ל כבר החלה ולקראת החופשות, ישראלים רבים מצטיידים בביטוח, אך האם באמת צריך לשדרג את הביטוח, האם יש הבדל בין ביטוח דרך קופת החולים לבין דרך חברת ביטוח ומה בסופו של דבר עושים כשאובדת המזוודה בדרך. שאלנו את מנכ"ל חברת הביטוח שירביט, גיל ספיר כמה שאלות לגבי ביטוחי הנסיעות שרוכשים רבים מהנופשים. קבלו מדריך לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל.
כתבות
כתבות
מאמרים מגלובס - חובת קריאה לכל הטסים לחו"ל
פספורט קארד - מדריך למשתמש
איך לשמור על הכסף בחו"ל
מה עושים במקרה של מצוקה רפואית בחו"ל
תביעות
תביעות

מה עושים במקרה של מצוקה רפואית בחו"ל?
התקשרו אלינו. אנחנו נכוון אתכם למרפאה הקרובה ונטען את הכרטיס שלכם בסכום המתאים, כדי שתוכלו לשלם לרופא, בלי להוציא כסף מהכיס. 

9 דברים שחייבים לדעת לפני שטסים
9 דברים שחייבים לדעת לפני שטסים
9 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שטסים לחו"ל - מהפניקה לפריצות סייבר ועד ביטוח נסיעות לחו"ל
טיפים וטריקים
טיפים וטריקים

 

חכו רגע לפני שתעלו על המטוס וקראו את הטיפים הפחות-ידועים האלה לשמירה על הכסף שלכם מפני גניבות.

חובת קריאה לכל מי שטס
חובת קריאה לכל מי שטס
כל הדרכים שיסייעו לכם להפחית את הסיכון להידבק בנגיף הקורונה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק