למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הקורונה?


​​​​​​​


אם יש משהו שאי אפשר לוותר עליו גם בזמן הקורונה זה נסיעות לחוץ לארץ. בין אם אנחנו רוצים לנסוע לחוץ לארץ בגלל אירוע משפחתי שיש שם, בגלל עבודה או פשוט כי אנחנו זקוקים לחופשה ומנוחה – אנחנו חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לפני הנסיעה שלנו. ביטוח הנסיעות יוכל לאפשר לנו לקבל פיצוי מחברת הביטוח במקרה ובו המדינה אליה נסענו הפכה להיות אדומה ואנחנו רוצים להישאר בה יותר זמן. בכסף של הפיצוי נוכל להשתמש בשביל לשלם על עוד כמה ימים במלון ולטייל כמה ימים נוספים עד שהמדינה בה אנחנו נמצאים תחזור להיות ירוקה.
איזה סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הקורונה יש?
יש הרבה מאוד סוגים שונים של ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הקורונה. הסוגים המרכזיים נועדו לכסות את המקרים הבטיחותיים הבאים:
  • ביטוח ביטול טיסה ובית מלון
  • ביטוח בריאות
  • ביטוח למזוודות שלנו
  • ביטוח נגד פעילויות "מסוכנות" (שיט רפטינג, טיפוס הרים, צניחה חופשית וכדומה).
מבין כל הביטוחים השונים האלו 2 הביטוחים שהכי חשוב שנקפיד לעשות כבר במעמד ההזמנה של כרטיסי הטיסה שלנו והמלון זה ביטוח ביטול טיסה ומלון וביטוח בריאות. ביטוח ביטול טיסה ומלון יאפשר לנו לקבל פיצוי כספי מלא או חלקי למקרה שבו נחליט לבטל את הטיסה שלנו או למקרה בו נהיה חייבים לבטל אותה בגלל הנחיות של הממשלה.

למה כדאי להקפיד לעשות ביטוח בריאות לחו"ל בזמן הקורונה?

כדאי לנו להקפיד לעשות ביטוח בריאות לחוץ לארץ כי ביטוח זה יוכל לאפשר לנו לקבל טיפול רפואי פרטי במדינה זרה. פספורט קארד נותנת אפשרות כאשר אנחנו מבקרים במדינה זרה אנחנו יכולים ללכת לבית חולים לשם קבלת טיפול רפואי במקרי חירום – הבעיה היא שאם אין לנו ביטוח טיפולים רפואיים אלו יכולים לעלות אלפי ועשרות אלפי שקלים. ביטוח בריאות יאפשר לנו לקבל החזר כספי או השתתפות של חברת הביטוח בטיפולים הרפואיים שנקבל בחוץ לארץ אם בגלל שחלינו חס וחלילה בקורונה ואם בגלל סיבות רפואיות אחרות.

בסופו של דבר, מי שלא עושה בימנו אנו ביטוח נסיעות לחו"ל עושה טעות מרה. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שבכל מקרה נקבל החזר חלקי או מלא לכסף שלנו במקרה של ביטול הנסיעה שלנו – אנחנו חייבים שיהיה לנו ביטוח. הביטוח יוכל לקנות לנו וודאות בתקופה בה כל העולם שלנו צפוי בחוסר וודאות רב בין אם אנחנו בישראל או בכל מקום אחר בעולם.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק