טיסה לחו"ל בהריון: טיפים חשובים לביטוח נסיעות לחו"ל

השינויים הפיזיולוגים שעוברים על הגוף בזמן ההיריון, מאלצים אותנו לשנות הרגלים רבים על מנת להתאים את אורח חיינו לתקופת ההיריון.
בנוסף לשינויים בפעילות הגופנית ובהרגלי התזונה, גם פעילויות שעות הפנאי שלנו דורשות שינוי, בהן גם החופשות והנסיעות לחו"ל, ורעיונות ספונטניים לחופשה קצרה או וויקנד שופינג בחו"ל הופכים ליותר ויותר מורכבים.
באמצעות קשרים סוכנות לביטוח
 

ריכזנו עבורכם שאלות שעשויות לעלות לקראת נסיעה לחו"ל:

השאלה הראשונה שעולה כשאנו מתכננות חופשה בחו"ל במהלך ההיריון היא: האם זה בטוח לטוס בזמן ההיריון?
בעבר נטען כי הלחץ הקיים במטוס משפיע על העובר, אך טענות אלו לא הוכחו מחקרית. למרות זאת, שינויים בלחץ האוויר המתרחשים בזמן הטיסה עשויים לגרום להתייבשות ומגדילים את הסיכוי להיווצרות קרישי דם.

כמו כן, במידה ויש לך היסטוריה של צירים מוקדמים או סימנים המעידים על אפשרות ללידה מוקדמת, מומלץ לוותר על טיסות בתקופת ההיריון.

בכל מקרה, מומלץ שלא לערוך טיסות ארוכות מדי במהלך ההיריון על מנת שלא לסכן את ההיריון. כמו כן, חשוב להתייעץ עם הרופא לגבי היעד אליו את נוסעת – והאם יש צורך בטיפול או חיסונים מיוחדים על מנת להבטיח את תקינות ההיריון.

במידה וההיריון תקין, עולה השאלה: האם יתנו או לא יתנו לי לטוס?
ובכן, תלוי את מי שואלים. אם תשאלי את חברות התעופה, תשובתן תהיה שהן מאפשרות לך לטוס בשמחה, כל עוד לא עברת את השבוע ה-36 (סוף חודש שמיני), וההיריון שלך רגיל ולא בסיכון גבוה.
כדי לוודא זאת ייתכן וידרשו ממך אישור רפואי (בדרך כלל החל משבוע 28, תחילת החודש השביעי), בו מאשר הרופא המטפל שלך כי ההיריון תקין והוא אינו מונע ממך לטוס, וכן את תאריך הלידה המשוער.


אם מתפתחת לידה מוקדמת במהלך השהייה בחו"ל ההוצאות עשויות להסתכם בכ-20,000$ כל עוד מדובר בלידה רגילה בחדר לידה.
לידה בניתוח קיסרי תעלה כ-35,000$.
כל יום אשפוז בפגיה עולה כ- 4,000$.
הטסה רפואית לאם ולפג באינקובטור עולה כ-15,000$ (בליווי רופא).
גם הפלה טבעית, חלילה, תגרום להוצאות רפואיות בלתי מבוטלות.
​​​​​​​

רכשתי ביטוח ואני בדרך לחופשה. איך מומלץ להתנהג בטיסה?
הימנעי מישיבה ממושכת העלולה לגרום להיווצרות קרישי דם. על מנת להמנע ממקרים כאלו, דאגי לפעילות גופנית במהלך הטיסה על מנת לשמור על זרימת דם טובה בגוף. מומלץ לבקש מדייל/ת הקרקע מקום ישיבה נוח, רצוי במעבר כבר בזמן הצ'ק אין, שיאפשר לך לקום ולהתהלך במטוס לפחות פעם בשעה.
הקפידי על שתייה מרובה של מים. האוויר היבש עלול לגרום להתייבשות גם מבלי שתשימי לב.
גם בזמן החופשה עצמה, הקפידי על לוח זמנים נוח שיאפשר לך מנוחה באמצע היום ושינה טובה בלילה. כמו כן הקפידי על ארוחות מזינות וקבועות, כדי לשמור על בריאותך ובריאות התינוק.

חופשה נעימה ומהנה.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק