הר הביטוח – איך לאתר פוליסות ביטוח וכתבי שירות עם ביטוחים כפולים


הר הביטוח היא מערכת ממשלתית שמאפשרת לכל אזרח לבצע הליך איתור ביטוחים כפולים בקלות, בכמה פעולות פשוטות וכמובן בחינם. מדובר על אתר שאפשר בו לבדוק אילו מוצרי ביטוח שנרכשו בעלי אותו כיסוי ביטוחי.

הר הביטוח – עושים סדר בביטוחים


כמה זמן אתם אומרים לעצמכם "הגיע הזמן לעשות סדר בכל הבלגן הזה של הביטוחים", אך הזמן הזה מסרב להגיע? אתר "הר הביטוח" הממשלתי בחסות משרד האוצר הופך את המשימה לפשוטה ומהירה. הזינו מספר פרטים מזהים והר הביטוח יפעיל איתור ביטוחים על שמכם ויתן לכם רשימה מסודרת של פוליסות ביטוח.

הר הביטוח הוא אתר אינטרנט ממשלתי


משרד האוצר הודיע על השקת הר הביטוח כמה חודשים לפני ההשקה בפועל, ובכך נתן לכמה יזמים זריזים רעיון טוב – להשתמש בשם "הר הביטוח" כדי לקדם את עצמם. התוצאה היא ש"הר הביטוח" אינו לבד - יש אתרים מתחזים ומתחרים הנושאים את אותו השם. חלקם ירצו להפיק עבורכם דוח מ"הר הביטוח" תמורת תשלום – למרות שמדובר בשירות חינמי לחלוטין ואתם יכולים להפיק בעצמכם את הדוח בלי לשלם. אחרים ירצו את המידע הביטוחי שלכם, כדי לנסות ולמכור לכם ביטוחים נוספים או להחליף את הביטוחים שכבר יש לכם.

איתור ביטוחים – סוגי ביטוח המוצגים בהר הביטוח

"הר הביטוח" אינו מאתר כל סוג ביטוח. הוא מאפשר איתור ביטוחים הנמכרים על ידי חברות הביטוח ולא מוצרים בעלי אלמנט ביטוחי כמו קרן פנסיה, או ביטוחי בריאות משלימים שמוכרות קופות החולים

תחת ביטוח כללי תמצאו:

  • ביטוח רכב – ביטוח חובה (מידע מחברות הביטוח וגם מידע מ"הפול"), ביטוח צד ג וביטוח מקיף לרכב.
  • ביטוח מבנה – ביטוח מבנה ותכולה, רק ביטוח מבנה, רק ביטוח תכולה, ביטוח דירה או ביטוח לעסק.

תחת ביטוח בריאות תמצאו:

  • ביטוח בריאות – כולל ביטוח בריאות פרטי וביטוח בריאות קבוצתי. סוגי ביטוח בריאות שיוצגו: ניתוחים בארץ, ניתוחים משלימי שב"ן, ניתוחים בחו"ל, השתלות, תרופות, מחלות קשות, תאונות אישיות, ייעוץ ובדיקות, שיניים, עובדים זרים ושוהים בחו"ל. לא מוצגים ביטוחי תאונות אישיות שאורכם שנה או פחות.
  • ביטוח סיעודי – כולל ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת חולים (שמופעל ומנוהל על ידי אחת מחברות הביטוח ולכן הוא מוצג בהר הביטוח) וביטוח סיעודי פרטי. לעתים ביטוח סיעודי קבוצתי יוצג בצורה חלקית.
  • ביטוח אבדן כושר עבודה.

תחת ביטוח חיים תמצאו:

פוליסות ביטוח חיים ללא חיסכון, כולל ביטוח חיים למשכנתא ופוליסות חיסכון.
לא מוצגים ביטוחי חיים במסגרת קרן פנסיה או ביטוח מנהלים.

רשימה של כל ביטוחי חיים כולל במסגרת חיסכון פנסיוני ניתן להפיק מהמסלקה הפנסיונית בתשלום של כ- 20 ש"ח.

מילאתם את כל פרטי הזיהוי כראוי? האתר יציג בפניכם דף המראה את תחומי הביטוח הקיימים בו וכמה פוליסות יש לכם בכל תחום.

בדוגמא למטה אפשר לראות אדם עם מעט מאד ביטוחים – רק שני ביטוחי בריאות. אין לו ביטוח רכב או מבנה וגם לא ביטוח חיים.


לבדיקה וקבלת דו"ח ללא עלות:
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק