ביטוח נסיעות לחו"ל ל-24 שעות

ביטוח נסיעות לחו"ל ל-24 שעות – למי זה מתאים?

ביטוח נסיעות לחו"ל יכול להיות מבלבל למדי. יש כל כך הרבה סוגי כיסוי, כל כך הרבה פוליסות ומחירים שמשתנים באופן דרסטי מחברה לחברה, עד שפשוט קשה לעשות את הבחירה הנכונה.

הדרך הטובה ביותר היא לבחור באחת מחברות הביטוח הגדולות או לבחור בחברה עם מוניטין טוב שמישהו אמין המליץ לכם. זה רעיון טוב גם להשוות סוגים שונים של כיסויים ומחיריהם, כך שתוכלו לוודא שאתם מקבלים את הפוליסה הטובה ביותר, במחיר הטוב ביותר, שמתאימה לצרכים שלכם.

ואם מדברים על צרכים, אנשי עסקים זקוקים לא פעם לסוג מיוחד של פוליסה – ביטוח לחו"ל ל-24 שעות בלבד.

ביטוח שמתאים לנוסעים בתדירות גבוהה

אנשי עסקים, אנשי האקדמיה, מנהלים בכירים וכדומה, נוהגים לצאת לחו"ל בתדירות גבוהה, ובדרך כלל לזמן קצר מאוד לפעמים רק ליום או יומיים כדי לקיים פגישה, לבקר בתערוכה או להשתתף בכנס מקצועי. אנשים אלה מורגלים באריזה מצומצמת של הדברים הנדרשים להם, והם מוכנים בהתראה קצרה לצאת לשדה התעופה לטיסה לחו"ל.

מבחינת ביטוח נסיעות לחו"ל, כאשר אתם נוהגים לנסוע לזמן קצר בלבד, חשוב להתאים את סוג ביטוח הנסיעות שלכם לאופי הנסיעה. וכאן נכנסת לתמונה הייחודיות של "הפוליסה השנתית", זו שמתאימה מאוד לנוסעים בתדירות גבוהה, כמו אנשי העסקים.

פוליסה שנתית

במקום לרכוש בכול נסיעה פוליסה בודדת, חברות הביטוח מציעות לכם פוליסה שנתית. פוליסה זו היא לשנה אחת, והיא מעניקה לנוסע כיסוי למספר בלתי מוגבל של נסיעות שמתקיימות במהלך אותה שנה. הפוליסה השנתית באה להחליף את הביטוח שמבטח כל נסיעה בנפרד.

פוליסה שנתית זולה יותר מהרגילה, אבל, היא כוללת את אותם הכיסויים שמציעה פוליסה רגילה. למשל, ביטוח רפואי שמכסה את ההוצאות הרפואיות בחו"ל (כולל שכר מנתח, טיפול חירום בשיניים, תאונה, הטסה לארץ, פינוי אווירי מהאזור שבו התרחש האירוע אל בית החולים הקרוב), כיסוי נזקים שנגרמו לצד שלישי, ביטוח עיכוב הכבודה, שחזור מסמכים עסקיים, ביטוח של המחשב הנייד ועוד.

מה חשוב לדעת על הכיסוי הרפואי?

במקרה שאתם נמצאים במצב רפואי שמחייב טיפול קבוע או השגחה, ומצבכם הרפואי הקיים יחמיר, חס וחלילה, בעקבות הטיסה – חברת הביטוח לא תעניק עבור מקרה זה כיסוי רפואי. לכן, כדאי לכם לרכוש הרחבה מיוחדת מראש למצבכם הרפואי הקיים.
​​​​​​​

שירותי חברת הביטוח

הקפידו לבחור בחברה שתעניק לכם שירות הגון ואמין בשעת צרה. חברת הביטוח אמורה לדאוג לכם בעיקר בשעת מצוקה ובעתות חירום. אתם אמורים לצפות למענה מהיר 24/7, מקצועי ומסביר פנים, וליווי נאמן של נציג הביטוח או "מנהל האירוע", עד לפתרון הבעיה.

חברת ביטוח אמינה שמתחייבת לספק לכם שקט נפשי, גם כשאתם יוצאים לנסיעה עסקית קצרצרה של יום או יומיים, מאפשרת לכם להתעסק במטרה לשמה אתם נוסעים מבלי להטריד את מנוחתכם מה יקרה אם פתאום לא תחושו טוב, אם חס וחלילה תיקלעו לתאונת דרכים או שמא המחשב הנישא שלכם ייגנב.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק