פספורט קארד -


הוא הביטוח היחידי כיום בשוק שנותן לכם כרטיס אשראי ייעודי כאשר אתם נוסעים לחו”ל. וזאת על מנת שאם חס וחלילה יקרה לכם משהו במהלך הנסיעה לא תצטרכו לשלם מהכיס הפרטי שלכם ולאחר מכן לבקש החזר מחברת הביטוח, במקום זה אתם  משלמים עבור השירותים הרפואיים שאתם נזקקים להם במהלך השהות בחו”ל באמצעות כרטיס האשראי שקיבלתם מחברת פספורטקארד.

פספורט קארד מחיר 2023
פספורט קארד מחיר 2023
ביטוח הנסיעות פספורט קארד הוא הביטוח היחידי כיום בשוק שנותן לכם כרטיס אשראי ייעודי כאשר אתם נוסעים לחו"ל וזאת על מנת שאם חס וחלילה יקרה לכם משהו במהלך הנסיעה לא תצטרכו לשלם מהכיס הפרטי שלכם ולאחר מיכן לבקש החזר מחברת הביטוח, במקום זה אתם  משלמים עבור השירותים הרפואיים שאתם נזקקים להם במהלך השהות בחו"ל באמצעות כרטיס האשראי שקיבלתם מחברת פספורטקארד
כיסוי ביטוח נסיעות לחול פספורטקארד
כיסוי ביטוח נסיעות לחול פספורטקארד
ביטוח נסיעות לחו"ל - הוצאות רפואיות בחול בגין אשפוזים, כיסויים בגין הוצאות רפואיות עד סכום מרבי של 2500000 $, פינוי אווירי או יבשתי ממקום האירוע, תרופות, חיפוש איתור וחילוץ,טיפול שיניים בחירום, הריון שאובחן בחול לראשונה, חוב כלפי צד ג'. הוצאות מיוחדות כגון העברת גופה. 
המדריך המלא לבחירת ביטוח נסיעות לחו"ל
המדריך המלא לבחירת ביטוח נסיעות לחו"ל
לאחר שקיבלתם הצעות מחיר שימו לב לתנאי הפוליסה. ביטוחים "חינמיים" למיניהם עלולים להציע תקרת כיסוי רפואי בלתי מספקת. יתכן וחברות הביטוח מבטיחות כיסוי עד סכום של מיליון דולר, אך לכל חברה יש הגבלה שונה לעניין ההשתתפות העצמית ולתשלום עבור יום אשפוז.
ביטוח נסיעות לחו"ל - תרמילאים
ביטוח נסיעות לחו"ל - תרמילאים
אולי אף פעם לא טיילתם בחו"ל, אולי רק עם ההורים, ואולי אף פעם לא כתרמילאים... אם זה המצב, אתם בטח מאוד מתרגשים ואולי אפילו טיפ טיפה חוששים לקראת הטיול הגדול. אבל אל דאגה. אספנו עבורכם כמה טיפים חשובים שיכולים להבטיח שהטיול התרמילאי הראשון שלכם יהיה מסע נהדר של חוויות נהדרות, הרפתקאות מרגשות וזיכרונות מתוקים.
 
ביטוח נסיעות לחו"ל לכל מצב רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל לכל מצב רפואי
אמנם, נסיעה לחו"ל אמורה להיות מרגיעה ומהנה, אבל אנשים עם מחלות כרוניות (כמו מחלות לב, אסטמה, סוכרת או דלקת פרקים), עלולים לעמוד בפני אתגרים ייחודיים כשהם נוסעים לחו"ל.
ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון
ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון
ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון הדבר נהפך כמעט למוצר צריכה בסיסי כאשר גם נשים בהיריון רוצות לנסוע ולהנות מעט, אך רבות מהם חושבות שהם מוגבלות מבחינת ביטוח נסיעות לחו"ל, דבר שהוא כמובן לא נכון!
ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות (דובאי)
ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות (דובאי)
הסכם השלום המפתיע שנחתם לפני כמה ימים עם איחוד האמירויות צפוי לפתוח לקהל הנוסעים הישראלי יעד חדש, שבשנים האחרונות נחשב לאחד מיעדי התיירות הנחשקים ביותר בעולם. קרוב ל-17 מיליון תיירים ביקרו בשנת 2019 במדינת הנסיכויות, ונהנו מיעד שמושך לא מעט סלבריטאים ועשירים מכל העולם ומציע שילוב מרתק בין נוף מדברי ואווירה ים תיכונית, לבין חדשנות מתקדמת, אתרים עתידניים ובעיקר – הרבה יוקרה ופאר מכל עבר.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק