ביטוח נסיעות לדרום אמריקה פספורט קארדברוב המקרים אנשים הטסים לדרום אמריקה לטיול תרמילאים, מבקרים בכמה וכמה מדינות במהלך השהות. בנוסף, חלק בלתי נפרד מהטיול הוא הטרקים עליהם רוב המטיילים לא מוותרים, במיוחד באזורים כמו דרום אמריקה, בהם כולנו מכירים או שמענו סיפורים שכאילו לקוחים מהסרטים, חשוב להיות מצוידים בביטוח הטוב ביותר, שיכסה את כל המצבים האפשריים. איתור, חילוץ והצלה, זהו אחד הסעיפים החשובים בכל פוליסה טובה. כמו כן, ביטוח ספורט אתגרי כלול בפוליסה ללא תשלום נוסף (פוליסת תרמילאים) על כל מקרה שלא יהיה.


באמצעות משווק מורשה - קשרים סוכנות לביטוח


ליצירת קשר מלאו פרטים או צרו קשר ב:   

מעוניינים בהצעה לביטוח נסיעות לדרום אמריקה מול נציג? השאירו פרטים ונחזור בהקדם
ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

מה מיוחד בפוליסת ביטוח נסיעות לדרום אמריקה?

ביטוח זה מיועד במיוחד לתרמילאים שמתכוננים לנסוע למקום רחוק למשך זמן רב ומתכננים, בין השאר, גם פעילויות אתגריות. המשמעות היא שהביטוח כולל כיסויים שמותאמים במיוחד לתנאים של מטיילים בדרום אמריקה במחיר משתלם, וכוללים:

 • כיסוי לשהייה ממושכת יותר בחו"ל לעומת ביטוח הנסיעות הרגיל.
 • כיסוי לשירותי חילוץ והצלה.
 • כיסוי לשירותי סיוע רפואי במרכזים רפואיים מערביים למתן עזרה ראשונה.
 • כיסוי של ציוד הנסיעות שמגיע עמכם.
 • וכיסוי של מקרים קשים יותר כמו הטסת גופה לארץ וקשר ישיר עם המוסדות והרשויות הממשלתיות דוגמת משרד החוץ.

ביטוח ספורט אתגרי לדרום אמריקה - חובה!


ביטוח נסיעות לחו"ל לספורט אתגרי נועד עבר אותם אנשים שקפיצות בנג'י, טיפוסי הרים וטרקים ארוכים הם אוויר הנשימה שלהם, אותם אנשים שמרגישים שספורט אתגרי "בוער להם בעצמות" תמיד ימצאו את המקום והזמן להנות מחוויה מלאת התרגשות, אדרנלין ומאמץ גופני מייגע אך מספק.

מכורי ספורט אתגרי אמיתיים נוהגים לטוס למקומות רחוקים באופן תקופתי כדי לעשות את הספורט האתגרי האהוב עליהם בנופים שונים ובאווירה אחרת.

חוויה מדהימה – עם תוספת סיכון בצד


ספורט אתגרי על כל גווניו הוא נורא כיף – אבל הוא גם מסוכן. אין מה לעשות, קפיצה מגבהים חריגים, טרקים ארוכים וגלישת רוח טומנים בחובם סיכון לפציעה ואפילו מוות.

כל האזרחים בישראל מכוסים בביטוח בריאות ממלכתי המבטיח שבכל מקרה פציעה – הם תמיד יהיו זכאים לטיפול בחינם. אולם בחו"ל, מטיילים אינם זכאים להנות משירותי הבריאות הממלכתיים של מדינת היעד. טיפולים רפואיים פרטיים בו"ל יכולים להגיע למאות אלפי דולרים על טיפולים מצילי חיים.

מאתגרים את הגוף – לא את הכיס


כמו שלעולם לא תקפצו ממטוס בלי מצנח תקין, כך לעולם לא תטוסו לעשות ספורט אתגרי בלי כיסוי ביטוחי מתאים. ביטוח פספורטקארד או ביטוח נסיעות בחו"ל- ספורט אתגרי ידאג לכך שתוכלו להנות מהספורט האתגרי שלכם מבלי לדאוג שפציעה קלה עלולה להכניס אתכם לחובות לשארית חייכם.

ביטוח ספורט אתגרי מכסה הוצאות רבות: הוצאות רפואיות, הטסה רפואית במקרה הצורך, חילוץ והצלה (חשוב מאוד למטיילים היוצאים לטרקים ארוכים באזורים מבודדים). 

מתי צריכים לרכוש כיסוי ביטוחי לספורט אתגרי?


אתכם ביבשה באוויר ובים

ישנם רבים הנוסעים לטיול בהרי האלפים או לתחרות סקייטבורדינג בלי לקלוט שדברים לכאורה יומיומיים כאלה נחשבים בגדר "ספורט אתגרי" ע"י חברות הביטוח ואינן מכוסות ע"י ביטוח נסיעות רגיל. 

ניתן לחלק את ענפי הספורט האתגרי לשלושה קטגוריות: ספורט יבשתי, ספורט ימי וספורט אווירי:

ספורט יבשתי כולל נסיעות על רכבי שטח (אופנועי שטח, אופני שטח, טיולי ג'יפים וטיולי טרקטורונים), טיולים בתנאי קיצון (טרקים), נסיעות על סקייטבורדים ורולר בליידס, וגלישת חול.

ספורט אווירי כולל את כל סוגי הצניחה: צניחה חופשית, מצנח ממונע, באנג'י וגלישת מצוקים. טיסה בכדור פורח, טיפוס הרים, ו/או מצוקים ו/או קירות, אומגה, מזחלות אלפיניות / מזחלות הרים, פארק חבלים.

ספורט ימי כולל את כל סוגי הגלישה והשייט על המים: גלישת רוח, גלישת גלים, מצנחי גלישת מים, שייט מפרשיות, אופנוע ים, סקי מים, מצנח רחיפה באמצעות סירה, וסירות מירוץ. בנוסף, ראפטינג, קיאקים, אבובים, בננת ים וצלילה חובבנית.


: passport card - מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל


תוכנית ביטוח הנסיעות שלנו מכסה את כל הצרכים שלכם בחו"ל:

 • כרטיס PassportCard לתשלום במקום של הוצאות רפואיות בחו"ל.
 • פטור מהשתתפות עצמית, בכל השירותים הרפואיים עליהם תשלמו באמצעות הכרטיס.       
 • הטסה רפואית לישראל, בליווי צוות וציוד רפואי. 
 • פינוי אווירי ממקום האירוע. 
 • גבול אחריות גבוה במיוחד - 5,000,000$
 • כיסוי במקרה של רעידת אדמה.
 • מוקד חירום וסיוע למבוטח ולבני משפחתו - 24 שעות ביממה. 
 • חדר רופאים טלפוני בעברית - 24 שעות ביממה. 

התאמה אישית של התכנית, באמצעות הרחבות בתשלום:

 • כל סוגי הטיולים - כולל טיולי תרמילאים, ספורט אתגרי וסקי.  
 • כל מצב רפואי – כגון, הריון והחמרה של מצב רפואי קיים. 
                                                                                   

ביטוח נסיעות למקסיקו


מקסיקו ידועה בתור אחד מיעדי התיירות הכי אהובים על הישראלים, ובכלל על תיירים מכל העולם. מדובר על מדינה שיכולה להציע לכם קצת מכל דבר, אך בסוף אתם תקבלו את הטיול עם הכי הרבה חוויות שיש. אחרי שיהיה לכם ביטוח למקסיקו, תוכלו לקנות כרטיס טיסה ולצאת לדרך – מה שבטוח יהיה לכם מאוד קשה לחזור לארץ אחרי טיול עם כל כך הרבה זיכרונות טובים.

אי אפשר לדבר על מקסיקו מבלי להזכיר את חופי הים המדהימים שלה, ואת המלונות היוקרתיים ששוכנים ממש על הים עצמו. כך שמדובר על חופשה שלא מזכירה אף חופשה בשום מדינה אחרת בעולם, בגלל זה כל כך הרבה תיירים רוצים להגיע ולטייל במדינה הקסומה הזאת.

ביטוח נסיעות למקסיקו – מתאים כמעט לכל הגילאים


אך לא רק חופי ים ומלונות יוקרה יש במקסיקו, אתם תוכלו למצוא ארכיטקטורה עשירה ומבנים עתיקים שתוכלו לחקור אותם. האנשים המקומיים הם מאוד חמים ומזמינים, כך שלא יהיה לכם קשה להשתלב בהווי שהמדינה הזאת תציע לכם במהלך הביקור שלכם בה – ביקור שילווה אתכם לאורך זמן.

טיול במקסיקו חייב להיות למשך מספר שבועות בכדי שתוכלו להספיק את כל מה שיש למדינה להציע. מדובר על מדינה לא קטנה בכלל, אך כזאת שתוכלו להתנייד בה בקלות על ידי תחבורה ציבורית מתקדמת. אם תפנו לעצמכם מספיק זמן לטייל במדינה, אתם תוכלו לחזור לארץ עם כל כך הרבה דברים לספר.

מוצילר

ביטוח נסיעות לקובה


מתחשק לכם לעשות מסע בזמן? התגעגעתם לאווירה של שנות ה-70? אתם מוכרים לבקר בקובה, המדינה היחידה בעולם שתחזיר אתכם אחורה בזמן. תוכלו לסגור כבר מהארץ ביטוח לקובה, ומיד לאחר מכן להתחיל לתכנן את הטיול לאמריקה הלטינית. מה שבטוח, שמדינה כמו קובה לא יצא לכם עדיין לראות וככל הנראה גם לא יצא לכם לראות אחת כזאת בעתיד הרחוק או בעתיד הקרוב.

מה שהופך את קובה להיות יעד תיירותי כל כך מבוקש זה האותנטיות שלה, שוטטות ברחובות תראה לכם כי המדינה לא מתאמצת להיות מיוחדת. הרכבים הם רכבים ישנים, ואפילו תוכלו לנסוע עליהם בכדי להרגיש את האווירה המקומית. האנשים המקומיים הם מאוד לבביים, ואפילו תוכלו לישון בבית שלהם בכדי להבין עד כמה המדינה הזאת קסומה.

ברובה יש אינספור דברים שתוכלו לעשות! רכיבה על סוסים, לבקר במפעל סיגרים, פארקי מים גדולים ועוד מבחר ענק של פעילויות. כך שאם מתחשק להגיע למדינה מיוחדת עם כל כך הרבה פעילויות שתוכלו לעשות אותן – קובה חייבת להיות היעד שאותו אתם תבחרו ובו אתם תבקרו.

הטיסה לקובה אומנם לא תהיה טיסה קצרה, בכל זאת מדובר על מדינה שנמצאת בצד השני של העולם. אך מה שבטוח שאחרי הטיול במדינה, אתם תבינו עד כמה היה שווה להתאמץ בכדי להגיע אליה. לא מעט מטיילים אחרי טיול אחד חוזרים לבקר שוב פעם במדינה הזאת.

 ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה


מתכננים טיול לקוסטה ריקה? קודם כל נגיד לכם שאתם עושים בשכל! קוסטה ריקה היא אחת מהיעדים הקסומים ביותר שיצא לכם לבקר בה, בכל זאת מדובר על מדינה שנמצאת באמריקה הלטינית. כיאה למדינה ששוכנת באמריקה הלטינית, אתם תוכלו למצוא אין סוף דברים לעשות. אחרי שתעשו ביטוח לקוסטה ריקה, תוכלו לשמוע בדיוק מה יש למדינה להציע.

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כאשר אתם מגיעים לקוסטה ריקה זה לעלות על גלשן, קוסטה ריקה היא היעד המרכזי בעולם לגלישת גלים. כך שאם יצא לכם לגלוש או אם אתם חובבי גלישה, תוכלו למצוא בחופים אין ספור גולשים ואין ספור גלים. כך שזה ללא ספק גן עדן של ממש עבור כל חובבי הגלישה באשר הם.

בנוסף בקוסטה ריקה תוכלו לפגוש גם אנשים מאוד נחמדים, ויש אפילו פארק שלם שכולו בנוי על חוויות אקסטרים. כך שאם אתם אוהבים לעשות בנג'י או סתם אוהבים גבוה, זה מקום שאתם מוכרחים לבקר בו כי הוא ישאיר לכם טעם של עוד.

אז תסגרו ביטוח לקוסטה ריקה, ותתחילו לחפש כרטיס טיסה כי מדובר על יעד קסום! לא משנה היכן יצא לכם לבקר בעולם, יעד כמו קוסטה ריקה עדיין לא יצא לכם לראות. בכל זאת מדובר על מדינה לטינית יחסית, אבל האווירה בה היא שונה מהאווירה בהשוואה לכל מדינה אחרת באזור.

השוואת מחירים 


ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. קשה למצוא דבר שיטריד ישראלים יותר מלגלות שעבדו עליהם, והם נאלצו לשלם מחיר גבוה מהדרוש בלי סיבה טובה.

אנחנו פה כדי לעזור לכם ולוודא שתמצאו את הדיל הטוב ביותר. 

מנוע השוואת המחירים המושכלל של 'קשרים' סורק את מאגרי המידע של חברות הביטוח, משווה ביניהם ומגיש לכם את המידע בצורה נגישה, ברורה ובהירה. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא לכם את הביטוח המשתלם ביותר- עבורכם. 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק