ביטוח משכנתא

מה זה ביטוח משכנתא ולמי הוא מיועד?

ביטוח משכנתא הינו ביטוח מסוג ריסק שאינו כולל רכיב של חסכון, הוא אינו מהווה חלופה לביטוח החיים או לקופות צוברות. הכיסוי בביטוח זה הוא למקרים של מוות ומטרתו היא החזר כספי הלוואת המשכנתא לבנק במקרים בהם המבוטח (הלווה) נפטר. חברת הביטוח לוקחת על עצמה לשלם לבנק את סכום ההלוואה שטרם נפרע.

ביטוח משכנתא מיועד עבור כל מי שרוכש נכס חדש או לקח הלוואה המחייבת ביטוח חיים. רבים מתלבטים האם הם זקוקים לביטוח חיים או לא. לביטוח כזה יש יתרונות רבים, אך עבור אלה שמתכוונים לקחת משכנתא לא מדובר בבחירה – הם חייבים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא כחלק מתנאי ההלוואה. תמונת נושא ביטוח משכנתא
תנאי הקבלה לביטוח תלויים בהתאם לחיתום הרפואי של המבוטח.
ביטוח חיים מגן עליך וגם על הבנק. לקחת הלוואה כדי לעמוד בתשלום הסכום הענק של הדירה החדשה. הגורם שנתן לך את ההלוואה, רוצה להיות בטוח שהכסף יוחזר לו בכל מקרה ולכן קיים סעיף של ביטוח חיים בביטוח המשכנתא. כך יודע הבנק שגם במקרה פטירה של אחד הלווים, יש מקור שיבטיח כי כל הכספים יוחזרו. אבל, ביטוח החיים הכלול בא גם לטובתך. כשאתה יודע שקיים אותו מקור שיכסה את התשלום במלואו, אתה יודע כי משפחתך תוכל להתמודד עם תשלום המשכנתא גם במקרה של אסון.
עיקרי הכיסוי
סכום הביטוח - הינו בגובה יתרת ההלוואה המבוטחת, שטרם נפרעה והוא הולך וקטן ככל שמתקדם פירעון ההלוואה.
תשלום הפרמיה החודשית נקבע לפי - נתוני המבוטח: גיל, מין, עישון, מצב בריאות ועוד.

אצלנו בסוכנות קשרים תמצאו את המחיר הזול ביותר בשוק.
בדיקה מול כל חברות הביטוח עם התחשבות בתנאי ההלוואה שלכם מה שיגרום לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים בהחזר הפרמיה החודשית לאורך כל חיי המשכנתא. 
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק