ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה

תמונת נושא ביטוח חיים

ביטוח חיים

ביטוח חיים מאפשר לך לשמור על רמת החיים של משפחתך העלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות או בעת נכות. על מנת לשמור על ההמשכיות הכלכלית החשובה לך כל כך יש להיערך לכך מבעוד מועד, פוליסות ביטוח חיים למקרה מוות.​​​​​​​

ביטוח אובדן כושר עבודה

כולנו חוששים מהאפשרות לאבד את כושר יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו בשל תאונה או מחלה. לכן, ביטוח למקרה אובדן כושר עבודה הוא חיוני במיוחד, בין אם באופן עצמאי ובין אם
באמצעות מקום העבודה. 
הצורך ולמי זה מיועד:
כיסוי זה מאפשר למבוטח לקבל תשלום חודשי, כתחליף למשכורת, במקרה של מחלה או תאונה ולהבטיח מקור הכנסה אשר יגן על בני המשפחה וישמור על רמת חייהם במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. איננו יכולים לצפות מתי ומאיזו סיבה נאבד את היכולת להשתכר, ולכן חשוב להגן על בני המשפחה מפני אובדן הכנסתו של המבוטח.
ביטוח אובדן כושר עבודה מיועד לכל מי שמעוניין להגן על עצמו ועל בני משפחתו במקרה של מחלה, נכות או תאונה, העלולים למנוע את היכולת להמשיך לעבוד, להתפרנס ולפרנס את בני המשפחה כרגיל.
איך בוחרים מתוך מגוון רחב של פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה שיעניקו לך ולמשפחתך שקט נפשי והגנה רחבה.
אנו בקשרים סוכנות לביטוח נתאים עבורך הפוליסה הספציפית שמתאימה עבורך על מגוון הפרמטרים שמיוחדים לך על פי: גיל, הכנסה, מצב תעסוקתי, מקצוע וכו'.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק