ביטוח בריאות קבוצתי | ביטוח בריאות קולקטיבי
ביטוח בריאות קבוצתי הוא סוג של ביטוח בריאות פרטי, המוצע על-ידי חברות ביטוח למבוטחים המשתייכים לקבוצה מסויימת (עובדים במקום עבודה, חברים במועדון או בארגון וכו').


  אחד היתרונות הבולטים בפוליסת בריאות קבוצתית הוא שאין צורך בהצהרת בריאות (חיתום). בקבוצות גדולות, חברת הביטוח עשויה לוותר על שלב החיתום שבו בודקים מצב בריאותי וסיכונים אחרים. ביטוח כזה טוב למי שסובל ממגבלות רפואיות, מכיוון שחברות ביטוח רשאיות לסרב למכור פוליסה פרטית עקב מגבלה רפואית או שהן עלולות לדרוש מחיר גבוה יותר עבור הפוליסה או לסרב לבטח עקב המצב הרפואי שהוצהר.

  ביטוח בריאות קבוצתי

  מה זה ביטוח בריאות קבוצתי

  ביטוח בריאות קולקטיבי באמצעות קשרים סוכנות לביטוח מקנה לחברי הקולקטיב כיסוי ביטוחי רחב ביותר המותאם לצרכים המיוחדים והייחודיים של קבוצת המבוטחים ובני משפחותיהם. כך לדוגמה, פוליסה לקבוצה אשר הגיל הממוצע של חבריה הוא גיל צעיר, עשויה לכלול כיסוי רחב לבדיקות הריון וכן פוליסה לקבוצה אשר הגיל הממוצע של חבריה הוא גיל מבוגר, עשויה לכלול כיסויים לאביזרים רפואיים. 


  מה כלול בביטוח בריאות קבוצתי


  הפוליסה הקבוצתית נבנית לרוב בהתאם לתקציב של המעסיק, ניתן לבנות פוליסה המורכבת ממס' רבדים, כאשר הרובד הראשון מקנה כיסוי רחב לקטסרופות, זהו רובד אשר בדרך כלל ממומן ע"י המעסיק. לשאר הרבדים יכול העובד להצטרף באופן וולונטרי או לחילופין המעסיק מממן את כל הפוליסה, שאר הרובדים כוללים בין היתר - ביטוח ניתוחים מהשקל הראשון (בישראל ובחו"ל), ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות ועוד, רובדים אלה בדר"כ משתנים על אופי החברה, למשל: חברה העוסקת באבטחה תוכל לבקש שהקולקטיב יכלול ברובד הבסיס כיסוי לתאונות.

  כדאי לדעת!

  • חברות הביטוח יכולות להציע ביטוח בריאות קבוצתי לקבוצה של לפחות 50 אנשים בעלי מאפיין משותף

  • הביטוח תקף למשך שנים בודדות, ובסיומו זכאי המבוטח לרכוש פוליסת ביטוח אישית בחברת הביטוח, ללא הליך חיתום ותקופת אכשרה
  • הצטרפות או אי הצטרפות לביטוח בריאות קבוצתי לא משפיעה על זכותו של אדם לקבל שירותי בריאות כחלק מביטוח הבריאות הממלכתי או כחלק 
   מביטוח בריאות משלים
  • הפרמיה המשולמת בביטוח קבוצתי תהיה לרוב נמוכה מזו המשולמת בביטוח פרט

   היתרונות של ביטוח בריאות קולקטיבי

  • כוח קבוצתי - לקבוצת הרוכשים יש כוח מיקוח גדול יותר מאשר לאדם פרטי, ולכן פוליסה של ביטוח רפואי קולקטיבי צפויה להיות זולה באופן משמעותי.
  • קולקטיב זה כולם! – במקרים רבים, אם ביטוח בריאות לעובדים שהוא קבוצתי, גדול מספיק, ניתן להצטרף לביטוח הקבוצתי ללא הליך החיתום, שזהו המצב שבו בוחנת חברת הביטוח האם לקבל את המבקש לרכוש את הפוליסה בהתאם למצבו הבריאותי.
  • האינטרסים שלכם– למבוטחים הקבוצתיים יש כתובת: הקבוצה עומדת מול החברה, ולכן אישורי התביעות הם פשוטים בהרבה בהשוואה למבוטח פרטי.
  • יותר גמישות – יכולת לשפר תנאי פוליסת ביטוח קולקטיבית: בניגוד לביטוח הפרטי, ביטוח בריאות קבוצתי הוא קצוב בזמן, ומחודש אחת לכמה שנים. הודות לכך לקבוצה יש יכולת לחדש את הפוליסה בתנאים טובים יותר.

  יועץ אישי לחברות


  מול היתרונות הגדולים שיש לביטוח בריאות קבוצתי לעובדים, יש צורך לבחור בצוות הנכון שיוביל אתכם בטיפול בכל היבטי הביטוח של הארגון. את הידע והניסיון העצום של קשרים סוכנות לביטוח אנו משלבים עם יחס אישי לכל לקוח, זאת במטרה לספק פתרונות פרטניים גם למבוטחים הקבוצתיים – כולל סיוע בבחירת רופא ומרכז רפואי מתאים בארץ או בחו”ל, ביצוע תביעות מול מתאמי התביעות שלנו, אנו מבצעים התאמה של ביטוח בריאות לעובדים הנכון לכל ארגון וכמובן מובילים את המשא ומתן מול חברות הביטוח להשגת התנאים המשתלמים ביותר לכל חברי הארגון עם פוליסת ביטוח קולקטיבית מושלמת.

  איש קשר אישי לחברות / ארגונים

  כמעסיק מסור, יו"ר ועד עובדים משקיע או מנהל משאבי אנוש – דאגת לעובדים בחברה שלך ביטוח בריאות קולקטיבי. אך, הטיפול המסור לא נגמר בעריכת הביטוח, אלא כאן נמדדת הסוכנות, ברגעים שהכי צריך. אנו בסוכנות קשרים נדאג לתת את המענה המהיר, הישר והנכון ביותר עבור העובדים שלך עם איש קשר אישי אשר ילווה את כל התהליך מרגע חתימת המסמכים ועד קבלת השיק מהתביעה חלילה ומישהו יצטרך, מעסיק יקר, דע שאתה נמצא במקום טוב!

  מעוניינים לקבל מידע נוסף? 

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  Coi בניית אתרים
  דף הבית טלפוןwaze פייסבוק