ביטוחים

הר הביטוח איתור ביטוחים כפולים
הר הביטוח איתור ביטוחים כפולים
בלחיצת כפתור תקבלו דו"ח ברור וקריא עם המלצות פרקטיות לשיפור התיק הביטוחי שלכם. הטיפול מתבצע ע"י אנשי מקצוע שיסייעו בביטול הביטוחים המיותרים ויוזילו את הביטוחים הקיימים. בדיקה ללא עלות. יחס אישי. דוח אחד שמרכז את כל המידע. בדיקה פשוטה ומהירה. המלצות מאנשי מקצוע.
ביטוח רפואי לעובדים זרים
ביטוח רפואי לעובדים זרים
פוליסת ביטוח הבריאות מיועדת לעובדים זרים ומעניקה ביטוח רפואי בישראל בהתאם לנדרש מכל מעסיק בצו עובדים זרים, המחייב בין היתר, סל שרותי בריאות לעובד הזר בהיקף דומה לסל הבריאות הניתן כיום לכל אזרח במדינת ישראל.​
ביטוח לקוסמטיקאיות
ביטוח לקוסמטיקאיות

כבעלי מכון יופי או מספרה, יש לך אינסוף עניינים לדאוג להם בשוטף. אנו נסיר ממך לפחות חלק מהדאגות, בלי שעווה וללא כאבים! תכנית הביטוח המיוחדת שאנו מציעים לך, מבוססת על פוליסת העסקים, בתוספת הרחבות מיוחדות הרלוונטיות לעסק שלך.

ביטוח דירה אונליין
ביטוח דירה אונליין
בזכות מהפכת הדיגיטל שעבר עולם הביטוח הישראלי, לא מדובר יותר בנושא בעל מושגים טכניים ומורכבים להבנה בר לא מדובר יותר בהוצאה כספית גדולה המכבידה על אדם מן השורה, ההיפך הוא הנכון.
תכנון פרישה - תכנון פיננסי
תכנון פרישה - תכנון פיננסי

אילו תוכניות פנסיוניות כדאי לבחור? כיצד לחסוך ולתכנן את הפרישה? צרו קשר עם המומחים שלנו. מקסום תוכניות החיסכון הפנסיוניות, תכנון פרישה ויעדים באמצעות מתכנון פיננסי מוסמך. צרו קשר. לצאת לפרישה בכבוד. הגשמת חלומות בפנסיה. ייעוץ עם מתכנן פרישה

ביטוח סייבר
ביטוח סייבר

ביטוח ייחודי וראשון מסוגו בארץ,המגן מפני סכנות ברשת, לכל המשפחה

שיימינג, הטרדות ובריונות ברשת
גניבת זהות ושימוש בפרטים אישיים
שחזור מידע מבוטח דיגיטלי ודרישות כופר
הונאה, התחזות והוצאת כספים במרמה ברשת ("פישינג")
גניבת כספים מקוונת

 

       

      Coi בניית אתרים
      דף הבית טלפוןwaze פייסבוק